दारी Daria

 

Jestem podróżą, do której zmierzam, a w której nie znam obecności czasu.

Połączyły nas kamienie, Dziękuję Ci, że jesteś. ∞

 

Połączona ze Źródłem kieruję potencjał Energii,

jako bezgraniczna ekspansja świadomości,
łącząc rdzeń z rdzeniem 

gdzie Kryształ

manifestuje jedność Ciała, Umysłu i Duszy
połączenie,

które niczym rozchodzące się dźwięki,

wprawia w ruch ∞ Odrodzenie 

 

Wszystkie cząstki elementarne naszych ciał na poziomie (sub)atomowym są wprawione w ruch. Rozwój jaki obserwujemy zawdzięcza się ekspansji świadomości. To co obecnie się dzieje, dotyczy każdej ŻYWEJ ISTOTY W CAŁYM WSZECHŚWIECIE. Przechodzimy proces przemiany i wejście w wyższe wymiary. To proces nieodwracalny. Obecnie przywraca się możliwość powrotu ustawienia Kodu Życia, czyli przejście BIOENERGII przez Pierwotną Matrycę Życia. Po raz pierwszy we Wszechświecie przejście do 5D odbywa się przy zachowaniu obecnych ciał. 
 

Kolektywnie rozkwitając budzimy się do Wiosny, jednak zanim to nastąpi najbliższy czas to dopełnienie i okres intensywnych przemian. Każdy z nas bierze udział w tym wydarzeniu, to odcisk duszy we Wszechświecie jako impuls, który rozświetla swoją obecnością. 

Energia jest wszechotaczającym budulcem, którego składniki tworzące kamienie czynią je nośnikiem informacyjnym o doskonałych proporcjach, harmonijnej strukturze, a które w symbiotycznym wdechu i wydechu, przekazują nieskończoną ilość komunikatów w przestrzeń! Kamienie jakie widzisz na tej stronie są integralną, aktywną częścią procesu Wzniesienia. To żywa, inteligentna, wprawiona w drgania materia. 

Każdy klejnot to wywodzące się ze Światła Istnienie, jako energia źródłowa, i skoncentrowana forma przenika stworzenie. Zjawisko rezonansu jakie przebiega podczas interakcji z kamieniem polega na wymianie informacji, tworzy się silna więź energetyczna. Podlega stałemu dostrajaniu się do częstotliwości otoczenia, w tym świadomości Istoty, która się nią opiekuje, z którą współtworzy. Jednocześnie Istota reprezentując swoją esencje wyraża pragnienie, które czym silniejsze tym w efekcie aktywniejsze działanie kruszcu, a które dostraja świadomość; ustanawia, emanuje, przewodzi kod świetlny, który jest trwały, bezpieczny, odczuwalny, zjawiskowy. Energia kruszców reaguje na intencje, nie można nią manipulować, jednak można nadać jej kierunek. Jako emanacja światła poprzez materie, kryształy zawierają skoncentrowany potencjał, która wywiera wpływ na różne procesy, na wielu poziomach, jednocześnie. W procesie manifestacji indywidualnego jak i zbiorowego spełnienia kreuje zarówno na poziomie fizycznym jak i metafizycznym. Podczas kontaktu z kamieniami, ich energia rozchodzi się cząsteczkowo, następuje przenikanie, rozświetlenie biopola i złożony proces krystalizacji ciała świetlistego, proces transformacji centr energetycznych oraz DNA, a każdy bodziec wzmacniający to zjawisko wzbogaca świadomość o obecność życia rozciągającego się wielowymiarowo. Biopole odbiera wsparcie pod postacią aktywacji zależnie od wypracowanej umiejętności przyjmowania nowych kodów świetlnych transformujących centra energetyczne, w tym DNA, które działa na poziomie kwantowym, co oznacza połączenie z tym co było, jest i będzie. W głębszym zrozumieniu siebie, wieczna świadomość połączona jest ze wszystkim i z każdym, nie znając barier czasu i przestrzeni. Planeta Ziemia istnieje w tej matrycy uniwersalnego czasu w trzech głównych uformowanych tożsamościach. Ziemia z trzeciego wymiaru to Ziemia lub Terra, Ziemia 5D to Tara, a Ziemia 7D to Gaja. Równoległe Ziemie – 5D i 7D – istnieją w przyszłości na wyższej skali częstotliwości, która kontroluje rodzaj materii, jaki tam powstaje. W wyższych wymiarach i wyższych gęstościach rodzaj materii ewoluuje do form o mniejszej gęstości, jednak to wciąż są formy, np. minerały, które są wysoce doceniane poprzez Istoty zamieszkałe wyższe wymiary. To technologia, która czeka na odkrycie i umiejętne korzystanie z jej dobrodziejstw. Opieka nad kamieniem wiąże się z odpowiedzialnością. Materia pod postacią kamieni stale ewoluuje. Coraz częściej odnajduje się rodzaje kamieni, o których wcześniej nie słyszano, a które wiążę się ze spełnieniem tak długo wyczekiwanego czasu powrotu świadomości jedności. Struktura tych kamieni jest inna, są pewnego rodzaju przeobrażeniem dawnej formy. Wiele kamieni, które uformowały się na ziemi zostały wcześniej zainstalowane z wyższych wymiarów w złożonym procesie asymilacji i formacji naszej planety wraz z innymi, licznymi gatunkami, który zawdzięczamy innym cywilizacjom. Ta materia niesie przesłanie o zjednoczeniu.
 
 

Jestem Opiekunką darów Matki Ziemii i Wszechświata. 

W symbiozie, w tym wyjątkowym tańcu przemiany jako Współtwórczyni,

suwerennie, w ciągłym ruchu, płynnie, wielowymiarowo,

wymieniam się doświadczeniem.

  


  

heart Ta strona jest wolna od reklam, rejestracji, zapytania o plikie cookie, etc., natomiast w pełni legalnie tworzy bezpieczną i spokojną przestrzeń dla każdego, kogo celem jest poszerzanie wiedzy. Wszelkie dane są bezpieczne. Informacje są bezpłatnie udostępnione do rozpowszechniania. Każdy kto odczytuje wiedzę z uważnością i wrażliwością serca poszerza zasięg pola działania, a dotyka to każdego czyje serce jest otwarte na podróż do swojego wnętrza, od którego rozpoczyna się najpiękniejsza przygoda. W tym miejscu pragnę wyrazić ogromne wyrazy szacunku i wdzięczności, którą kieruję do każdej Istoty Światła, która uzupełnia swoim doświadczeniem treść tej strony. Tym samym te treści, które zostały skopiowane z innych stron są powielone za zgodą autorów publikacji. 

 

Jeżeli pragniesz się ze mną skontaktować, masz pytania lub pomysł, poniżej znajdziesz formularz kontaktowy.

Krzemyki znajdziesz również tutaj: 
https://www.facebook.com/krzemyki 

 

Z miłością i poprzez miłość, do Odczucia
Daria Wasilewska