AQUA AURA
ATRYBUTY: REGENERACJA TĘCZOWEGO CIAŁA ŚWIETLISTEGO,
KOMUNIKACJA MIĘDZYWYMIAROWA, UWOLNIENIE  

 

 

 

POWSTAWANIE: 

Aqua aura to czysty kwarc nasycony złotem. Powstaje w wyniku ogrzewania kryształów kwarcu do ponad 1500F w próżni. Po osiągnięciu odpowiedniego ciepła i próżni chemicznie oczyszczone opary złota wpuszczane są do komory z kryształami. To wiąże złoto z siecią krystaliczną, tworząc trwałe wiązanie z powierzchnią kwarcu, nadając mu kolor niebieski. Czasami używa się do tego procesu rzeźbionych kryształów kwarcu ale najczęstszymi wykorzystanymi formami są naturalnie wytworzone punkty i gromady. Często naturalne kryształy punktowe i skupiska wykazują wewnętrzne pęknięcia z powodu wysokiej temperatury i ciśnienia w chwili narodzin jako Aqua Aura. W żaden sposób nie zmniejsza to piękna ani energii kryształów. Kryształy te są przede wszystkim wytwarzane ze skupisk wydobytych w Stanach Zjednoczonych, jednak wykonuje się go również z kryształu kwarcu, który można wydobywać w różnych miejscach. Spopularyzowane w latach 80 XX wieku, błękitny kryształ nazwany ze względu na bogaty kolor akwamarynu i być może najpopularniejszy z rodziny Aura Quartz; wykorzystują starożytne moce alchemii i synergii. Dzięki elektrostatycznemu wiązaniu metali szlachetnych z Ziemi na powierzchni naturalnych punktów lub skupisk czystego kwarcu powstaje nowa, ujednolicona warstwa kolorów, trwała mieszanka, która intensyfikuje właściwości oryginalnych elementów, a także emanuje wyjątkowym spektrum subtelnych energii. Kryształ kwarcu to niezwykle potężny energetyczny wzmacniacz absorbujący, przechowujący, uwalniający i regulujący energie organizmu. Wzmocnione metalami szlachetnymi kamienie z grupy Aura Quartz stają się kamieniami o bardzo wysokiej wibracji.

 

Aqua Aura Quartz, podobnie jak wszystkie rodzaje i odmiany kwarcu, posiada także podstawowe właściwości czystego kwarcu; kryształu górskiego, oprócz własnych specyficznych właściwości oraz właściwości złota, z którym jest połączony.

 

Aqua Aura ma moc leczenia poprzez oczyszczenie i uzdrowienie aury, a wraz z nią ciało emocjonalne, fizyczne, mentalne i duchowe. Ceniony za zdolność do poszerzania świadomości. Noszenie Aqua Aury ochrania osobę przed negatywnymi skutkami energii, z którą można się zetknąć na wszystkich poziomach. To niezwykły kryształ, który uziemia, leczy i aktywuje ducha, ciało i umysł. Aktywuje uzdrawiające moce innych kryształów czyniąc siatki krystaliczne wzbogaconymi w silne przewodzenie i wzmacnianie energii. 

 

 

CIAŁO FIZYCZNE 

Ten kryształ ma ekstremalnie wysokie wibracje, co czyni go mistrzowskim uzdrowicielem, jeśli posiada się wiedzę jak ukierunkować jego energie.

Aqua Aura niesie wysoki poziom Siły Życia, oczyszczając i wzmacniając narządy, stymulując różne układy w ciele doprowadzając je stopniowo do równowagi. Równoważy biegunowość i leczy zaburzenia genetyczne. Jest bardzo korzystny w wielowymiarowym i komórkowym uzdrawianiu pamięci. Szczególnie korzystne dla grasicy, szyszynki i tarczycy, dotlenia krew oraz w leczeniu wątroby, trzustki i śledziony. Swój leczniczy obszar rozciąga w dużej mierze na obszary czakry trzeciego oka i gardła, w tym choroby fizyczne lub psychiczne związane ze stresem, depresją i zaburzeniami lękowymi. 

 

 

CIAŁO EMOCJONALNE 

Swoje działanie skupia na emocjach i uczuciach oraz ich rozpoznawaniu stymulując jednocześnie wewnętrzny spokój. Jako silny środek odprężający, eliminuje rozproszenie, wskazując na pozytywne emocje, radość i nadzieję. Przenosi w obszar wewnętrznej ciszy, która pełna jest życia i otwartości na przejaw miłości oraz wiedzy. 

Kiedy Aqua Aura uspokaja emocje, pozwala zrozumieć ich wpływ na siebie i otoczenie w wyraźny sposób. W zależności od tego czy emocje są pozytywne czy negatywne, są przejawem pewnego poziomu świadomości, a ich obserwacja odmienia stosunek poznawczy i definiowanie własnych motywacji i wzorów. Są wyjątkowe w uwalnianiu negatywności i stresu, starych ran i długotrwałych wątpliwości co do własnej wartości. Jest to również silna energia do zmniejszania lub eliminowania gniewu. Mówi się, że pomaga przetwarzać zaburzenia emocjonalne, żal i traumy do punktu, w którym nie są już stresujące. Aqua Aura równoważy skrajności, wskazując na dostęp do swojej prawdy poprzez dostęp do swojej duszy. Oczyszcza i otwiera ścieżki komunikacji między wymiarami, wskazując przy tym na znacznie głębsze zrozumienie znaczenia emocji Istot spotykanych w innych wymiarach. Kiedy Aqua Aura odmieni emocje i wyleczy dziury w polu aurycznym, regeneruje czakry, następuje transformacja w nowe świetliste ośrodki energetyczne, przemiana ciała świetlistego. Świadomość wyrażana poprzez ośrodki energetyczne gardła, trzeciego oka i korony jest silnie stymulowana co zwiększa przy tym wewnętrzną zdolność harmonizacji, zrozumienia oraz akceptacji, wyrażania siebie, a następnie otrzymywania aktualizacji wiedzy.  

 

 

CIAŁO MENTALNE 

Energie tego kamienia pomagają w przełamywaniu granic, barier umysłu i przekształcaniu źródła niepowodzeń w wielkie możliwości. Gdy występują trudności z werbalizowaniem swoich myśli, szczególnie gdy na horyzoncie pojawiają się perspektywy, ten kryształ pomaga się płynnie komunikować. Aqua Aura Quartz oferuje wewnętrzną prawdę, która jest i jeśli jest poszukiwana. Uczy łączenia energii intuicji z umysłową analizą chroniąc przed wewnętrznymi wątpliwościami czy atakami psychicznymi mającymi za zadanie odwieść od działania. Aqua Aura ułatwia przejście przez wewnętrzny proces reintegracji cienia, zapewniając spokój i odsłaniając możliwość zaznajomienia się z uniwersalnymi prawdami poszerzając granice możliwości własnego umysłu. Kryształ pomoże rozpoznać pewność siebie by korzystnie zarządzać własną energią. Silnie koncentruje wskazując kierunek realizacji. Zwiększa zasięg myśli jako energii, przy czym zapewnia jasność umysłu pomagając rozwinąć swój potencjał dlatego przedstawiany jest jako kamień koncentrujący na rozwoju osobistym stąd warto jest z nim działać w momentach rozpoznawania czy inicjacji nowych planów.   

 

 

CIAŁO DUCHOWE

Aqua Aura jest silnym kamieniem duchowego wzniesienia, który udostępnia wnikliwy dostęp do emocji, uczy przejrzystości w zrozumieniu, lecząc i wzmacniając tym samym pole energetyczne. Ze względu na jego moc przekierowania powoduje ekspansję duszy, aktywuje jej komunikacje ze świadomością uwalniając ją od ograniczeń i tworząc miejsce na porozumiewanie się. Pogłębia dostrojenie do wzniosłych częstotliwości i może być pomocą w świadomym ukierunkowaniu swojej esencji i wszelkiego rodzaju komunikacji międzywymiarowej. Zapewnia przy tym intensywne doświadczenia przekazując dostęp do kosmicznej świadomości podczas gdy uwalnia spokój, a także pełni rolę ochronną przed psychicznymi „wampirami” i innymi pasożytniczymi lub drenującymi negatywnymi energiami poprzez uprzytomnienie sobie o swoim niepodważalnym poczuciu bezpieczeństwa. Aktywuje czakramy ucząc komunikacji psychicznej, telepatii, jasnowidzenia i jasnosłyszenia oraz uczy jak mądrze kierować energią kamieni do manifestacji pragnień. Rozłożone wzdłuż czakramów, aktywuje ich przemianę by pomieścić rozszerzoną świadomość i uziemia ją w ciele fizycznym. Wyrównuje i oczyszcza cały system, dostosowuje organizm do przejścia i zjednoczenia się z Tęczowym Ciałem Świetlistym. Dostrojony do kochających energii Wszechświata, pomaga zobaczyć i połączyć się z otaczającym nas pięknem. Ten kryształ podnosi na duchu i promuje naturalną radość, nadzieję i optymizm. Aqua aura to potężny kamień, który swoją energią otacza czyniąc powłokę, co jest bardzo namacalnym doświadczeniem kiedy już połączy się z biopolem. Zwiększa pole energetyczne, uruchamia alchemiczny proces rozpoznania swojej jaźni i wznowienia poszukiwania wewnętrznej, najgłębszej prawdy aby móc ją wyrazić, a czego owocem jest płynność przejawu swej indywidualności.  

 

 

MEDYTACJA 

Aqua Aura chroni przed atakiem psychicznym, wyczerpaniem energii i duchowym wampiryzmem oraz zapewnia głęboki spokój podczas medytacji, otwierając bramy świadomości i wskazując na uwolnienie od własnego przekonania o udostępnianiu możliwości innym istotom na żerowaniu na własnej energii. 

W zależności od skupienia się na poszczególnej czakrze, ośrodku energetycznym taki będzie efekt działania Aqua Aury. Uruchamia pamięć poprzednich wcieleń czy wskazuje na moc do oczyszczenia struktur umysłu i tym samym poszerza wiedzę odnośnie duchowego celu w tym życiu. Z łatwością pomaga wejść w głęboki stan spokoju i wewnętrznej regeneracji. Umieszczona na czakrze serca Aqua Aura uwalnia ograniczenia duchowej ekspansji i uwalnia duszę do eksploracji wielowymiarowego świata bez strachu. 

 

IDEALNY DO POŁĄCZENIA Z: 

Larimar, kryształ górski, Paraiba kwarc, cintamani, akwamaryna, chryzokola, herkimer diament, lapis lazuli i wiele innych…

Kamienie działające w obszarze trzeciego oka i gardła doskonale łączą się z Aqua Aura, ze względu na spójność skupienia się energii na tych obszarach.

 

* te kamienie uzupełniają się wzajemnie, to przykładowy układ/zestaw natomiast wszystkie kamienie dostrajają się do siebie w swych częstotliwościach; zachęcam do łączenia, eksperymentowania, wedle głosu intuicji 

 

 

 


28 stycznia 2020