KRYSZTAŁY Z LEMURII: OPIEKUN KODU WOLNOŚCI
 

KRYSZTAŁOWE NASIONO
KORZENIE LEMURII,  
OPIEKUN KODU WOLNOŚCI

Z ANG.:
CRYSTAL SEED, ROOT OF LEMURIAN, CODE OF FREEDOM

Na przestrzeni ostatnich lat odnalezione zostały dwie formacje tych kryształów w Brazylii w stanie, mieście o nazwach Corinto, Minas Gerais.  Nazwy oznaczają ogólnie aktywowanie, regeneracje, powrót pierwotnych wpływów żeńskiej energii na naszą planetę; to skojarzenie otwartości o wolności gdy trzymam w dłoni świadomość przodków zawartą w tym oryginalnie uformowanym kruszcu. 

 Działa stymulująco na czakrę trzeciego oka, czakrę korony oraz na Duszę, wskazując tym samym ważne przestrzenie służące do poszerzania świadomości oraz centrum odczuwania. Poprzez kontakt z biopolem skupiają swoją wiązkę energii na rozpoznawaniu siebie oraz przejawianych symptomów by zarazem poszerzać wewnętrzne odczucia obecności co pomaga zrozumieć w przejrzysty dla siebie sposób, krok po kroku dostrojenie z tą wibracją. Są to szybkie impulsy światła, które kiedy odbierasz wnikają do Twojej jaźni, zmieniają jej błędne algorytmy w bardzo szybkim czasie doprowadzając do zrozumienia pierwotnej przyczyny dysharmonii. Wszystko jest ze sobą tak bardzo zsynchronizowane, a więc każdy tworzy inną historię, każdy otrzymuje inny pakiet energii, dokładnie taki jaki potrzebuje na dany moment. To kamienie służące do komunikacji. Ze względu na wielowymiarowy zapis świadomości pradawnych dusz są one połączone ze świadomością galaktyczną oraz wspierają procesy ujawnienia. Ujawnienie polega na dokładnym zbadaniu swoich utraconych, uśpionych możliwości jednak nie każdy jest na to gotowy. Dostrojenie się do tych częstotliwości jest natomiast ułatwione dzięki interakcji z tymi kamieniam. Te kryształy uwalniają od balastu, natłoku myśli, utrzymując przy tym stan balansu, uziemienia, spokoju odświeżając czakry, całą strukturę energetyczną człowieka. Są to poszukiwane mistrzowskie kryształy o instensywnych wibracjach choć ich nabycie jest ograniczone do terenów Brazylii, kamienie są dostępne w sprzedaży. Rozpoznać je można po tym, że ich powierzchnia jest chropowata, inna niż w dotychczas znanych kryształach. Ich zewnętrzne urzeźbienie charakteryzuje zmienność, nieprzewidywalność. Struktura tego kwarcu jest pełna wgłębień, rowków, pasków, ale wewnątrz kryształ jest czysty, inspiruje to zrozumienie duszy i czystość zawartych w niej intencji. Zawierają piękną jakość harmonicznych wibracji światła. Swoją wibracją wspierają i harmonizują krystaliczną siatkę wokół Ziemi. Jak każde drzewo może kształtować się inaczej w zależności od środowiska, w którym rośnie podobnie "Nasiona" mogą poprzez różnorodność swojego wyjątkowej formy przekazywać inną jakość energii by rozpuścić w świetle geometryczne dysharmonie ulokowane w systemie czakr. Poczuj pod palcami strukturę tego kamienia powoli przesuwając o jego wierzchołek i rozpoznaj napływ intuicyjnej energii.  Otrzymujesz cenne wskazówki jak zmieniać poziom wibracji na poziomie indywidualnym i planetarnym. Te kryształy są przyśpieszeniem manifestacji zmiany w Twoim życiu. Są to wielowymiarowe bazy danych. Podnoszą świadomość na najwyższy poziom aby pomóc tworzyć świat na Ziemi w obfitości, pełen Światła, Miłości i Jedności ze wszystkim wokół, uwzględniając rozwój każdej z dusz. 


 

KRYSZTAŁY Z LEMURII:   
 Połączenie umysłu z przestrzenią serca i ich wspólna zdolność do skupienia intencji – oto czego naucza sztuka posługiwania się instrumentem, kryształem kwarcu.
Lemurianie, nasi przodkowie dosłownie 
z natury wiedzieli jak posługiwać się nimi umiejętnie, z precyzją. Ich starania zostały zwieńczone, a swoje krystaliczne miasta zbudowali za pomocą mocy umysłów wzmocnionych o energie źródłową kryształów.
Dzięki tym działaniom ich pamięć przetrwała.

 Od dawno wiedziano, że minerały Ziemi w postaciach krystalicznych rezonują z Czakrami – centrami energetycznymi każdego człowieka. Wiedza o systemie czakr i jego powinowactwie do minerałów, została włączona do ich praktyk uzdrawiania. 

Kryształy Lemuryjskie są znane na całym świecie, ich występowanie zlokalizowane jest w wielu miejscach. Swoje działanie rozpościerają na siatkę krystaliczną naszej planety oraz naszych ciał. Lemurianie zbadali, czego ludzie potrzebują odżywiając, łącząc te potrzeby z minerałami utworzonymi z podstawowych pierwiastków w skorupie ziemskiej. Obejmowało to królestwo mineralne: kryształy i kamienie szlachetne, które okazały się być najbardziej zorganizowanymi strukturami energetycznymi geometrycznej materii 3D. Te kryształy są z nami w fizycznym wymiarze jako aktywacja percepcji pozazmysłowych i wrodzonych funkcji regeneracyjnych ciał fizycznych. 


  Lemuryjczycy potrzebowali kryształów aby funkcjonować oraz zachować świadomość na drodze wielowymiarowej egzystencji i doświadczeń aby jednocześnie żyć fizycznie, w wymiarze fizycznym 3D. Kryształy kwarcu pomogły im utrzymać ich strukturę fizyczną i zdolność do istnienia na poziomie energetycznym – jako istoty lekkie – jednocześnie istniejąc na wielowymiarowych płaszczyznach o różnych częstotliwościach drgań. To proces dostrojenia się energii do matrycy krystalicznej. Energia kryształów jako źródło energii świetlnej – to formy baterii, które pozwoliły Lemuryjczykom zachować trójwymiarowe i krystaliczne ciało świetliste by móc się swobodnie przemieszczać. Kryształów używano jako wzmacniaczy myśli, w ten sposób komunikowali się i wykonywali dowolne działania na Ziemi. Kryształy są przedłużeniem ich lemuryjskiej świadomości, istotną częścią ich bytu.

 Używane jako instrumenty, narzędzia do wykonywania przeróżnych zadań, jako klucze aby otworzyć przejście lub portale do innych wymiarów, do komunikowania się telepatycznie, wysyłając swoje myśli i materię w postaci energii wibracyjnej w czasie i przestrzeni 3D. Umożliwia to teleportację jako formę podróży, a także zdolność do przemieszczania dużych ciężkich przedmiotów za pomocą umysłu.

   Ta wiedza i umiejętności zostały zapisane w kryształach lemuryjskich, abyśmy mogli je teraz odkryć i ponownie rozpoznać w sobie swoje wrodzone zdolności. Swój prawdziwy, nieograniczony niczym potencjał, którym jest przeprowadzenie w łagodny sposób przemiany ciała oraz świadomości, a wszystko w tym życiu na Ziemi.

Te informacje ujawniają możliwości stosowania alternatywnych zastosowań,
to
instrumenty pełne mocy.  

 


22 kwietnia 2020