KWARC Z RUTYLEM

Rutyl to minerał z gromady tlenków. Jest minerałem bardzo pospolitym, szeroko rozpowszechnionym składnikiem wielu skał. Często tworzy wrostki w różnych minerałach, głównie w kwarcu. Rutyl jest najtrwalszą, wysokotemperaturową, najbardziej rozpowszechnioną w przyrodzie odmianą dwutlenku tytanu (pozostałe to anataz i brukit).

Nazwa pochodzi od łac. rutilus = czerwony (gorejący), nawiązując do barwy niektórych odmian tego minerału.

 

 

Właściwości rutylu są złożone i niosą wysoki potencjał ze względu na jego występowanie w kwarcu, silnym przewodniku energetycznym. Światło, energia kwarcu z rutylem rozchodzi się m.in. cząsteczkowo, od centrum istoty na zewnątrz przewodząc energie do centrum Wszech-istnienia, w pełnej symbiozie integrując istotę z jej częstotliwościami. Sięgając poprzez najdalsze zakątki kosmosu dotyka przy tym materii i energii jaką spotyka, a poprzez kontakt, synchronizuje się z nią. Zapisuje doświadczenia w swojej strukturze co ułatwia podróże między-wymiarowe. Działając na istotę zmienia jej wibracje i wyznacza nowy kurs podróży, pełnej ufności, witalności, integracji i radości, przenikając promieniami słońca. Wspiera w odejściu od energetycznego pesymizmu i stagnacji. To kamień transformacji. Poprzez kontakt z tym kamieniem każda ciemność powraca do Źródła z nowym doświadczeniem i wnioskami pozwalając na rozwój miłości w sobie uwalniając tym samym innych od własnego wpływu, drenującej zależności. Ciemność nie ma dostępu do tego rodzaju energii. Terapeuci i osoby pracujące z energią, świadome jej wpływu na istnienie mogą czuć się spokojni dzięki temu kamieniu, ochrania przed negatywizmem ze strony pacjentów i chroni przed atakami, transformuje te energie. Kiedy atak ma miejsce wspomaga aby go zatrzymać.
Silna osłona energetyczna odnawia komórki, regeneruje, odpręża i pozwala spojrzeć na strach świadomie i z dystansem. Ta energia kojarzona jest z mocą anielską, boską ingerencją, jest nią synchronizacja z Centrum i mocą aktywną, m.in. złotym promieniem, który sprawia, że kamień nosi w sobie zapis jedności i harmonii, boskiej świadomości. Stan, w którym odczuwa się w pełni swoją istotę, te krótkie, czasami dłuższe momenty, dla niektórych ciągłość odczuwania są bodźcem do zmian – a tym samym przyzwoleniem.

 

 

Kwarc z rutylem emanuje tak silnym pragnieniem zjednoczenia siebie w sobie, że wystarczy jedna krótka chwila pragnienia zmiany aby przyciągnął do siebie podobne umożliwiając otrzeźwienie i zrozumienie zachęcając do kolejnych zmian. Uzdrawia poprzez integracje tego co zapomniane, głęboko schowane i wywołujące lęk. Przyciąga i otula ramieniem pokazując absurd strachu i obaw przed dalszym rozwojem. Te wszystkie cechy wzmacniają intencje, intuicje, trenują połączenie z własną duszą i jej pragnieniami, przyśpieszają manifestacje, odświeżają umysł i zachęcają by sięgnąć po mądrość oczekującą pośród doświadczeń na jej wykorzystanie. Zdobytą mądrość rozprowadza po komórkach tak aby została oświecona życiem i odczuwana na bieżąco. Wpływając w tak dobitny i wzruszający sposób odnawia ciało fizyczne i sferyczne lecząc tym samym blokady, zamykając rozwój zaniedbania przed kolejnym stadium aby blokada nie zamieniła się w chorobę w ciele fizycznym. Trzymając za dłoń odświeża kontakt z własnym wnętrzem i zachęca do kontaktu z Duszą, która ma większy dostęp do świadomości poprzez oczyszczaną podświadomość i przestrzeń jaka się pojawia. Duchowa i fizyczna wolność.

 

 

Pamięć krzywd z naszych przeszłych wcieleń, które zostały sprowadzone aby doznać zrozumienia mogą być łatwo przetransformowane we wdzięczność i uznanie dla siebie za przebytą drogę i siłę jaka została uzyskana za pomocą odwagi by przeżywać. Pomaga zrozumieć konsekwencje, moc twórczą i to jak współistnieć. Uczy regeneracji poprzez trudny i jednocześnie prosty sposób: wybaczenie.
Przewlekłe choroby stają się uleczalne, a psychika odzyskuje przejrzystość i klarowność. Jeżeli ta energia wnika i przenika każdą komórkę znaczy to, że je regeneruje i rozjaśnia, odnawia, wzmacnia i wspiera w ewolucji na silniejsze, które w efekcie budują zdrowego ducha, umysł i ciało. Jak wiele zostanie przetransformowane zależy od osoby, której dotyczy transformacja. Czas leczy rany i jest skalą porównawczą dla progresu. Wszystko już się wydarzyło, na ziemi jednak czas wyznacza kierunek. Cierpliwość jest narzędziem, które pomaga zrozumieć zmiany i wpływ tej wibracji na własne życie. Stworzenie przestrzeni wolnej i czystej wymaga zaangażowania, a ten proces jest w pełni wspierany przez ten kamień ponieważ przenosi świadomość w chwilę obecną. Działa na każdą czakrę ładując ją swoją energią. Wystarczy codzienny kontakt by zasiać nowe ziarna, obserwować zmiany i radować się z każdej uświadomionej chwili, która budzi ogród jakim jest życie, do rozkwitu.

 

 

 


27 marca 2019