FLUORYT RÓŻOWY
Różowy fluoryt to unikatowy, wyjątkowy kamień znaleziony w Peru. Czystość w prawdzie i wiązka światła pielęgnująca bezwarunkową miłość jest utożsamieniem z subtelną energią potencjału danej osoby.

Wydobywa na światło dzienne wewnętrzne zrozumienie i obejmuje radością proces uzdrowienia. Zanim to jednak nastąpi naucza jak pokochać siebie obdarzając tym uczuciem, wnikając w głąb najtrudniejszych momentów. Wydobywa ciemność na powierzchnię w celu uzdrowienia. Fluoryt jest kamieniem wysoce wibrującym, silnym, posiadającym w sobie substancje eteryczne, które mogą być przyjęte tylko przez osoby, pragnące naprawdę wniknąć w głąb serca. 

 

 

Ten kamień to kolejny poziom inicjacji w celu otwarcia serca na zrozumienie kim jesteśmy by objąć ten proces świadomością. Działa silnie na trzecie oko otwierając kolejny poziom zrozumienia i rozpoznania siebie względem otaczającej rzeczywistości. Czyni życie lekkim i przyjemnym, ukazując absurd niezrozumienia pewnych sytuacji. Trudności stają się łatwe do transformowania ich w pozytywne aspekty Jaźni. Wyraża się to poprzez otwarcie serca i przyjęcie nowych porcji energii kodów świetlnych tego kamienia. Jego świadomość łączy się ze świadomością kosmiczną. Tworzy pomost między rzeczywistością wielowymiarową, a czakrą serca poprzez ogromny wpływ na czakrę trzeciego oka. 

 

 

Różowy fluoryt z Peru działa z mistrzami światła i promieniami galaktycznymi, jest połączony z różowym promieniem, leczniczą kobiecą energią, która jest połączona z energią kobiecości, wewnętrzną Boginią. Kamień jest tak piękny jak jego kolor. Sprawia, że serce się rozpływa, a ból roztapia się w procesie wybaczenia. To kamień wewnętrznej prawdy, który daje jasność i przekształca wewnętrzne troski w kochającą wiedzę. Ten bardzo duchowy kamień łączy energie serca z czakrami korony, otwiera je i tworzy wyższą świadomość. To kamień uzdrawiania emocjonalnego. Ten kochający kamień z Peru pomaga zintegrować i wydobyć aspekt kobiecy na tej planecie, szczególnie wokół energii Andów i sposobu, w jaki energia ta porusza się wraz z prądem żeńskim na ziemi. Ten fluoryt pomaga działać nie tylko z poziomu umysłu, ale łączy to z odczuwaniem serca. Daje spokój ducha, pewność siebie, jest dobry na koncentrację, uśmierza ból serca w chwilach trudu, również ten fizyczny, wystarczy medytować z nim w dłoni lub położyć go na sercu lub trzecim oku aby odczuć ulgę i uspokoić nadmiar myśli. 

 

 

 

 


10 listopada 2019