MULTIWYMIAROWE MINERAŁY
 Obecnie najsilniejsze minerały znane na Ziemi to kamienie Cintamani oraz Andara.

Miliony lat temu na linii wymiaru czasu i przestrzeni, liczne meteoryty spadły na powierzchnię globu, a wraz z nimi – kosmiczne Cintamani ale to zbieżna nazwa tychże monolitów. W wielu miejscach na Ziemi są ich spore skupiska, które wciąż oddziaływują na środowisko mniej niż maź i struktura Black Goo, które wpływają na zachowania i kreują świadomość człowieka gdzie tak naprawdę – ludzkość nie ma pojęcia.

"Cintamani" – zwane przez nacje "Cryga Orions" poddane promieniowaniu pola odziaływania Systemu gwiezdnego Syriusza posiadają bardzo duże zasoby energetyczne zbierając silne oddziaływanie po wielkim wybuchu planety orbitującej wokół Syriusza. Miliony lat temu, podczas galaktycznej eskalacji super fali, wybuchła planeta orbitująca wokół Syriusza A. Jego fragmenty poruszały się we wszystkich kierunkach, niektóre z nich dotarły do ​​Ziemi przez przestrzeń międzygwiezdną. Odłamki tych kamieni do dziś posiadają właściwości energetyczne współdziałajace jak odbiornik i nadajnik, a także niczym radar dla impulsów zmian częstotliwości dla całej przestrzeni nie tylko międzygwiezdnej ale i dla otoczenia najbliższej przestrzeni gdzie jest przewodnikiem energetycznym, przekazującym energię kompresji przełomu do sieci energetycznej planety Ziemia. Kamienie Cintamani są czystym Światłem i ich energia nie może być niewłaściwie wykorzystana. Pomagają rozpuścić implanty i wzmocnić wewnętrzne przewodnictwo. Pamiętajcie jednak, że są silnymi wzmacniaczami i służą jako soczewki wzmacniające, aby pokazać, co jest w Was, abyście mogli to przekształcić i przygotować się na misję, aby móc odegrać swoją rolę w procesie wyzwolenia planety. Energie tych źródeł wykorzystują bardzo rozwinięte ludzkie cywilizacje w całej przestrzeni oraz inne rasy i nacje.

podświetlone kamienie Cintamani 

 Cintamani i wiele kryształów Andary będzie portalami do tego, a ci sami ludzie w posiadaniu Cintamani będą również portalami, przez które wejdzie Centralne Światło Poświaty i zdezaktywuje obecna destrukcyjną częstotliwość. Cintamani będzie miał wielkie znaczenie, gdy SPECJALNY MOMENT (zdarzenie) zostanie aktywowany, ponieważ one również szybko przekierują do Centralnego Słońca całą negatywność, która będzie musiała zostać przekształcona. Przez kamień Cintamani … kryształ Andara daje Wam więcej świadomości i mądrości, aby poradzić sobie z tym, co przyniesie Kamień Cintamani pochodzący z Systemu Gwiezdnego Syriusza. Są najwyżej wibrującymi kamieniami, które działają obecnie na Ziemi i mają wysoką zdolność do energetyzowania energii.

Będąc kamieniem tego wszechświata lokalnego,jest to jeden z najpotężniejszych kamieni Galaktyki, używany również na pokładach dużych portali gwiezdnych oraz potężnych federacji gwiezdnych. Energia kamienia właściwie zastosowana jest wzmacniaczem aktualizacji, ulepszeń DNA i replikatorem.

 Energia Cintamani oraz kruszca Andary wzmacnia i poszerza pole aury tego, który jest w jego posiadaniu lub który jest blisko. Jest to dar Krystalicznego Wszechświata na Ziemię. Ponieważ modelowano je na Ziemi tysiące lat temu, ich głównym punktem materializacji była Lemuria, potem Atlantyda, wczesniej Agharta a następnie rozprzestrzeniły się na Ziemi, replikowane przez mistrzów i samą Gaię. Ziemia nie była pierwszym odbiorcą tych kryształów, to właśnie Acturianie, Plejadanie, Syryjczycy z Syriusza …

Kryształy Andary to potężne receptory krystaliczne i retransmitery Energii Krystalicznego Wszechświata są one prawdziwą materializacją Kryształowej Energii.

kryształ Andara 

W korelacji ze światłem oraz dźwiękiem istnieją kryształy, które swoją energią wspierają proces planetarnego uwolnienia, a są one tak silne, że  działanie przenika również rzeczywistości wielowymiarowe ze względu na swoją strukturę i ich pochodzenie. Posiadają zmienną częstotliwość drgań, tak jak pozostałe kruszce jednak nie poniżej pewnej wartości mierzalnej na poziomie fal gamma przy których udziale w dużej mierze powstaje ludzka świadomość. Zakres fal gamma jest nieograniczony jak sama świadomość. Ten zakres częstotliwości reprezentuje wartość najszybszych fal mózgowych, jego początkowy próg rozpoczyna się od 30hz, wznosząc świadomość w procesach poznawczych i rozwijając umiejętność orientacji w przestrzeni wielowymiarowej przy jednoczesnej egzystencji w przestrzeni fizycznej komunikując się poza czasem i pojęciem odległości w przestrzeni. Wykształca się umiejętność współodczuwania przy jednoczesnym wyciszeniu funkcji negacji uwarunkowanego umysłu aż do wyzwolenia od iluzyjnych schematów. Mawia się, że nie każda osoba wyraża chęć na obcowanie z kamieniami z powodu blokad w umyśle, strachu przed nieznanym, brakiem umiejętności jednakże poprzez przedstawienie kruszców w świetle świadomości ich potencjału oraz umiejętne przekazanie energii porusza każdego kto sobie na to pozwoli pozostawiając odcisk w pamięci duszy i zachwyt pięknem materii, wpływem żywotności energii zawartej w kamieniach na egzystencje i łatwość dopasowywania się do tożsamości duszy niosąc przy tym impulsy energetyczne oraz inspiracje do rozwoju.

 

Jest to odczuwalna obecność życia. 

 

Struktura krystaliczna materii wymaga dbałości, która dostarczana jest poprzez napływ wysoko wibracyjnych częstotliwości płynących z przestrzeni Wszechświata, Uniwersum, zmieniając wartość wibracji całej planety. Posiadając kamień, dbaj o niego w ten sam sposób jako Opiekun energii, gdyż posiadasz możliwość bezpiecznego wzmocnienia połączenia ze swoją Duszą oraz kosmicznym planem działania jaki został przez Ciebie wybrany. Ta materia jest świadoma działań jakie podejmujesz, choć jej świadomość różni się od percepcji ludzkiego umysłu. Pamiętaj, że energią nie można manipulować ale można ją ukierunkować.

Kamienie i minerały działają jak soczewka dla świetlnej świadomości skupiając w sobie i jednocześnie rzutując strumieniami informacji, a są nimi kwarce oraz poszczególne minerały, których wydobycie obserwuje się w ostatnich latach, a świadomosć istot piątego wymiaru osadzona w materii, np. różnego rodzaju lemuryjskie kryształy. Kamienie przechowują pamięć o historii. To na jakim terenie się wykształciły i jaki odcisk zbiorowej świadomości w sobie zawierają wyszczególnia możliwości energetyczne kruszców. Dzięki znajomości ich pochodzenia można połączyć się z ośrodkami mocy na całym świecie, na których występują poszczególne rodzaje kamieni. Wiecie o tym, że jeżeli umysł jest otwarty, można tego dokonać. Jest to indywidualne, często głębokie doświadczanie swoich ograniczeń aż do pełnego zrozumienia, że doprawdy one nie istnieją.

przykładowa mapa linii geomantycznych wskazujących miejsca mocy

Im więcej działań z kryształowymi instrumentami tym sprawniej aktywują się wrodzone zdolności. Pojawia się umiejętność komunikacji telepatycznej z minerałami oraz wybranymi Duszami za pomocą uniwersalnego języka wszechświata, odczuć. Wzmacnia się kanał komunikacji pomiędzy intuicją, a umysłem umożliwiając odczytywanie nawet najbardziej skomplikowanych kodów, informacji zawartych w przestrzeni oraz intencji obserwowanych działań co czyni przebywanie w przestrzeni wielowymiarowej oraz kontakt z Istotami egzystującymi w tych przestrzeniach zrozumiałym, a przebywanie czystą emanacją naszej Duszy.

 Jest to proces, w którym wzmacnia się kontakt ze sobą by móc swobodnie odczytywać informacje zawarte w eterze oraz te, które przechowują kruszce oraz by móc intencjonalnie ukierunkować energie przy użyciu ich właściwości. Przebywanie z kruszcami wprawia w ruch drgania cząsteczek, które przemieniają wnętrze, fizyczną świątynie, masują dusze i uwidoczniają jej pragnienia. Te z którymi dusza pragnie się zmierzyć lub doświadczyć by ponownie połączyć się za życia w jedność ze wszystkim co jest i powrócić do Źródła świadomości z którego pochodzi. Jest to prawda, jaką możesz rozpoznać sam/a poprzez swoje doświadczenie. Kryształowe instrumenty przestają być postrzegane jako przekręcenie umysłu, a ich potencjał właśnie zostaje wydobywany na światło dzienne. Spójrz oczami duszy, by osiągnąć kontakt, który poprowadzi Cię do własnych odkryć, możliwości wielopoziomowego działania z właściwościami minerałów, o których wiedziały cywilizacje poprzedzające naszą generację. Tak, w teraźniejszości odnajdujemy siebie oraz swoje pochodzenie. To kim naprawdę jesteśmy. 

 Aby energia zapoznanych przez Ciebie osobiście kruszców stała się kompatybilna z Twoją strukturą energetyczną połącz ją ze swoim biopolem, następnie pozwól sobie dostroić się do tej częstotliwości w przestrzeni serca. Poza pojęciem czasu oraz przestrzeni ma to wpływ na otaczającą nas rzeczywistość ponieważ tu i teraz. Aby w pełni aktywować potencjał kamienia uhonoruj go miłością oraz szacunkiem, jest to klucz. Ostatecznie doprowadzi Cię to do zjednoczenia się z sercem Wszechświata, z sercem wszystkiego co jest. Jest to częstotliwość pięciowymiarowego stanu świadomości. 

 Minerały ożywiają się kiedy serce odczuwa ich prawdziwość inspirując nie jeden umysł do poszukiwania odpowiedzi.  To świat energii, który prowadzi poprzez proces uzdrowienia, integracji, regeneracji oraz przemiany energii.  

Obecnie w ziemskiej rzeczywistości przejawiają się dwie główne, przeciwstawne sobie linie czasowe. Jedną z nich reprezentuje miłość, a drugą strach. Jesteśmy istotami wielowymiarowymi i mamy możliwość czynić zmiany. 

Wsłuchaj się w intuicję, która wydobywa się teraz 

z przestrzeni serca do świadomości.

Jak wiesz, to głos Duszy słyszany w wewnętrznej ciszy.

Strach ma swój początek i koniec, miłość jest wszechobecna 

 Obfitość możliwości kreacji istnieje dzięki wiedzy.

 

MEDYTACJA:

Trzymając kamień w dłoni poczuj go i otwórz połączenie słowami:

 

OCZYSZCZAM CIĘ MOCĄ MOJEGO UMYSŁU, ENERGIĄ SERCA I WODY ORAZ SIŁĄ ŚWIATŁA 


AKTYWUJĘ CIĘ DO NAJWYŻSZEGO POTENCJAŁU, 

Z MIŁOŚCIĄ I POPRZEZ MIŁOŚĆ DZIAŁAJ KU MNIE I POPRZEZ MNIE

tu wypowiedz intencje. . .

I TAK SIĘ STAŁO. Dziękuję, że jesteś.  

 

Skieruj swoją uwagę na minerał i wyraź pragnienie spokoju, kryształ rozpoczyna emitować harmonijne wibracje, a następnie odczuj, że poszukiwany spokój jest w Tobie, a w nim cała gama pozytywnych uczuć na których możesz się teraz skupić. By wzmocnić działanie możesz przyłożyć kamień do serca – sposób odczuwania lub pomiędzy brwiami – sposób myślenia. 

Z kruszcami działaj w duchu Jedności aby zmieniać wibracje własne oraz otoczenia albowiem sztuka działania z minerałami to ukierunkowana myśl, a moc jej działania potężna, i której siła – prawda intensywnie emanuje z wnętrza kamienia i jest zwielokrotniona poprzez uświadomienie sobie ich żywotności, różnorodnych właściwości energetycznych, wspólne egzystowanie oraz przemianę z Ziemią oraz przestrzenią kosmiczną.

Jeżeli pragniesz pomóc bliskim osobom na odległość, wystosuj intencje do swojego kryształu i skieruj jej wiązkę w swojej wizji na te dusze. Energia harmonii i wsparcia wpłynie na rzeczywistość tych istot poza barierami czasu i odległości, teraz. Im silniejszy impuls energii Twojego serca i świadomości, tym silniejsze działanie. Obserwuj proces jaki zachodzi pomiędzy Tobą, kruszcem, a duszą, której wysyłasz energie. Osoby te, kiedy będą gotowe, w swoim czasie przyjmą wsparcie energetyczne oraz zaangażują się we własną przemianę co będzie widoczne i odczuwalne przez Ciebie.  

Z miłością i poprzez miłość, do odczucia. 

 


22 marca 2020