Nauka i znaczenie technologii kryształu Andara – nauki Plejadian
 

wstęp
Chcę się z Wami podzielić tłumaczeniem przekazu, który zawiera najpiękniej ujęte, najgłębsze i najdokładniejsze informacje o Andarze jakie kiedykolwiek czytałam. Przekaz Plejadian przez Michael'a Love, dzielę się nim z ogromną przyjemnością.

 

Przekład na język polski Aleksandry: 
Podczas tłumaczenia zachowywałam integralność z zakodowanymi wewnątrz energiami nie zmieniając przekazu słowno wibracyjnego, dlatego przekaz jest bardzo dosłowny,

zapraszamy do lektury, 

z miłością i poprzez miłość 

 

Prawdopodobnie słyszałeś o technologii Andary na swojej duchowej drodze do wniebowstąpienia.
Jeśli nie słyszałeś o tym, ten artykuł zawiera najbardziej obszerne i dokładne,naukowe i duchowe dostępne informacje o krysztale Andara.

Dlaczego mówimy o technologii kryształu Andara w wielu naszych wyższych naukach?
Ponieważ odgrywa główną rolę w wysoko wibrującym świetle, które nadchodzi w tym czasie do ziemi i dlatego, iż Andara dotyka wiele naszych osobistych doświadczeń w najbardziej odpowiedni i pozytywny sposób, w którym udane wyniki duchowe są wymierne, możliwe do udowodnienia i namacalne!

Jak wiesz, ostatnio masowo przybyły dobroduszne siły światła do naszego układu słonecznego, w masywnych tęczowych statkach świetlnych, które obecnie są zadokowane wokół Słońca i Ziemia wykonuje zaawansowaną pracę nad zmodyfikowaniem częstotliwości korony słonecznej, aby asystować w wielkiej ludzkiej ewolucji duchowej!

Solarne światło promieniuje nano-rozmiarowe pakiety inteligentnych danych, które kodują DNA do ich najwyższej i oryginalnej boskiej formy!

To światło pochodzi oryginalnie od wielkiego centralnego słońca w galaktycznym rdzeniu i jest przeniesione w dół do centralnego słońca, gdzie promieniuje na i odbija się od ziemskiego słońca na Ziemię!

Przez eony dotarcie tej boskiej świetlistej inteligencji było zablokowane przez sztuczną barierę! Ta bariera została całkowicie zdemontowana i teraz boskie światło Boga wróciło do tej planety tworząc budzące wydarzenie, którego nie było nigdy wcześniej w całym wszechświecie!

Wszystkie wspaniałe istoty, które istnieją we wszechświecie przybywają teraz blisko Ziemi, by być świadkami i uczestniczyć w magii, która dzieje się tu w tym wspaniałym czasie!

Główna misja tych galaktycznych sił światła, które są słyszalne to wystarczająca wiązka 5D, akasha-gamma-światła z centralnego słońca w ziemski matrix, gdzie wchodzi w komórki ludzkiego ciała, rekoduje i zmienia DNA do bardziej zaawansowanego stanu funkcjonalności!

To 5-cio wymiarowe światło nazywa się "światło Andary" lub "energia Andary" w starożytnych i bardziej zaawansowanych niebiańskich kręgach i posiada niebiańskie odczucie i ton, które są boskie i słowem-inne!

Drogi, to 5D gamma, energia świadomości Andary jest holograficzną, eteryczną ramą dla nowego światła matrixu, które będzie wspierać bardziej zaawansowaną, kochającą, galaktyczną cywilizację na tej planecie!

Czy wiedziałeś, że niebiańskie świątynie i rezydencje nieba i nawet niebo ponad niebem (12-D LYRA) są wszystkie złożone z pięknego koloru tęczy, przezroczystego kryształowego szkła?

 

 

40-100 gamma hertzów, 5D, plazma energii Andary jest eteryczną krystaliczną siatką energii, która jest formowana w nowym matrixie Ziemi, gdzie wkrótce będziesz mieszkać w raju i to światło gra dużą rolę w twojej duchowej ewolucji!

Jako kluczowi członkowie sojuszu ziemskiego, ci którzy pracują od wewnątrz w kluczowych rolach na planecie Ziemi, aby zapewnić wsparcie dla sił galaktycznych, pokazaliśmy, że nasza część tej wielkiej niebiańskiej misji wniebowstąpienia jest dwuskładowa:

  1. aby służąc jako podstawowi posłańcy dla gwiezdnych nasion Ziemi w wierze dobroczynnych sił światła, które są tu po to, aby asystować w wydarzeniu wniebowstąpienia Ziemi!
  2. aby nauczać o i poznawać gwiezdne nasiona nowej Ziemi, jak we właściwy sposób użyć starożytną technologię Andary, by stworzyć wystarczająco wysoko wibracyjną energię wokół planety, by w pełni otworzyć wielkie centralne słońce, portal 5D!

Odnosimy sukces w naszej misji, ponieważ dziesiątki tysięcy gwiezdnych nasion budzi się dzięki transmisjom naszych sił światła i poprzez używanie technologii Andary, aby umożliwić dojście centralnych promieni słonecznych do planu Ziemi.

Jesteśmy po prostu jedną z wielu grup, które współpracują z wami wszystkimi w tym czasie, jak również łączymy naszą energie, wiedzę oraz umiejętności by kreować lepszy świat, gdzie ludzkość jest pod opieką i jest w pełni wolna, aby osiągnąć wyższy poziom tego wszechświata!

 

 

Oto nasze nauki od plejadian czytających ich technologię światła:

 

Czym jest technologia kryształu Andary?

Technologia kryształu Andary jest zaawansowaną i starożytną technologią wniebowstąpienia pochodzącą z utraconej wiedzy Lemurii i Atlantydy, kiedy wielkie rasy centralnego słońca były na Ziemi po raz pierwszy!

 

Historia technologi energii kryształu Andary

Starożytna Lemuria osiągnęła wyższy poziom świadomości w ich czasach i przetransformowała ich świadomość w bardziej zaawansowaną rasę, znaną jako Andarianie!

Ten skok kwantowy w świadomości został dokonany główne w tysiącach lemuriańskich świątyń na całej planecie Ziemi w dzisiejszych czasach, używając kryształów Andary!

 

Czym są kryształy Andary?

Kryształy Andary są mieszanką krzemu i skondensowanego monoatomowego kryształowego szkła, które jest naturalnie uformowane przez ekstremalne ciepło, ciśnienie wulkaniczne i aktywność tektoniczną!

Piękne przezroczyste i nieprzezroczyste kolory skał z kryształowego szkła Andary są stworzone przez naturalną miksturę pierwszej materii (PRIMA MATRA) i elementów chemicznych!

Obsydian jest jedną z wersji kryształu Andary, jednakże ich eteryczna zawartość eterium jest znacznie mniejsza niż przezroczyście lśniące tęczowe kolory typu wydobywanego z głębokiej skorupy ziemskiej, przeważnie blisko gór wulkanicznych.

Mount Shasta (stratowulkan w Kalifornii) jest na takiej górze, a wulkany na Hawajach i w południowej Afryce są wśród najbardziej skoncentrowanych złóż eterium na Ziemi!

Kryształy Andary są najwyżej wibrującymi kryształami we wszechświecie i oryginalnie pochodzą z 5-cio wymiarowego układu gwiezdnego!

 

 

Oryginalna wersja 5D kryształu Andary jest pozostawiona dla nas, pochowana głęboko w ziemi przez naszą starożytną starszyznę, by pomóc nam w naszym obecnym procesie wniebowstąpienia 5D.

W oryginalnym wznoszeniu się Atlantydy i Lemurii wystąpiła wewnętrzna implozja i materiał siewny został podgrzany, nie tylko do bardzo wysokich poziomów, lecz również do zamkniętego hiperpola, który jest stworzony przez dwa lub więcej wymiarów.

Forma hiperpola z bez czasową strefą, gdzie prawo lineralne termodynamiki są zwinięte lub w niektórych przypadkach nie mają w ogóle zastosowania. Było to w hiperpolu, w którym Prima Matra i kryształy Andary zostały stworzone.

Poprzez ich celowe współdziałanie z Prima Matrą przekazali ich kryształowe DNA, stały się wysoce sfuturyzowaną formą istoty "HUE-MON", nawet bardziej rozwiniętą w ich matrycy świetlnej niż Lemurianie tamtego wieku. Dlatego też w tym punkcie naszego dyskursu przestaniemy nazywać tych kolonistów "Lemurianami" i będziemy nazywać ich "Andreanami".

Monoatomowy kryształ Andary emituje ekstremalnie wysoką częstotliwość energetyczną, która koresponduje z 5 wymiarem.

Kiedy światło przechodzi przez Andarę, potężne promienie transformacji, uzdrawiającej energii są wypuszczane, mogą być wprowadzone bezpośrednio i natychmiastowo do pola aury!

Te kryształy są multiwymiarowe i nie są związane z przestrzenią i czasem!

Andary są to uzdrawiające instrumenty dla duszy, wysoko wibracyjne narzędzia, które pracują na wszystkich poziomach; psychicznym, emocjonalnym i duchowym.

Monoatomowe kryształy Andary pracują bezpośrednio z twoim DNA i nastroją twój rezonans aury do 5-cio wymiarowego, 40-to hertzowej gammy stanu istoty.

Andary są narzędziem do obudzenia i samo-aktualizacji i są tu po to, aby wspomagać nas w kroku do naszej doskonałości.

 

Nauka metafizyczna wzniesionej technologii Andary

Kryształy Andary są formowane w hiperpolu bezczasu, kreacja z nimi kinetycznego kontinuum jest kontinuum, które pozwala na ruch polem czasu w obrębie składu elementarnego i strukturalnego formacji krystalicznej. Zrozumienie kontinuum kinsotenitycznego wiązałoby się ze złożoną rozprawą doktorską w tej dziedzinie nauki, której nie znacie, w związku z czym dotkniemy tylko jej podstawowego zrozumienia tutaj. W istocie, ten '"K"-kontinuum nie odpowiada naturalnej polaryzacji, lecz dopasowuje się fazowo bezpośrednio do uniwersalnej matrycy świetlnej lub "złotej siatki" Ateny. W ten sposób wykorzystując kryształy Andary (eterycznie, a także ich obecne odpowiedniki – zrobione przez człowieka szkło Andara), można wchodzić w interakcję z siatką ateńską. Ta "sieć" przenosi materię poza bariery czasowe. Dostęp do sieci Ateny pozwala na integrację jednostek duszy i materii z przyszłym formami materii duchowej. Sieć Ateny była oryginalnym internetem Akasha!

Magiczne Andary zawierają wysoki poziom monoatomowego eterium, który jest znacznie rzadszy i silniejszy niż monoatomowe złoto! Ta magiczna substancja to złoty proszek, którego poszukiwali Annunaki przybywając na Ziemię!

Monoatomia wykazuje właściwości nadprzewodników w normalnych temperaturach. Zasadą stojącą za nadprzewodnikiem jest to, że jest on w stanie przenosić energię elektryczną bez żadnego oporu, wykazując w ten sposób zerową stratę w przewodzeniu tej energii. Ponadto, proces ten polega na zmianie elektronów na częstotliwość świetlną w miarę ich parowania się w ośrodku nadprzewodzącym. Jednym z kluczy w tych monoatomicznych nadprzewodnikach jest obecność egzotycznych materiałów atomowych takich jak rod i iryd w stanie wysokiego wirowania.

Pojawiła się nowa nauka zajmująca się kwantowymi właściwościami elementów stanu wysokiego wirowania (wysokiej częstotliwości). Nadprzewodnictwo, materiały przeciwdziałające grawitacji, teleportacja, manipulacja czasoprzestrzenna, wielowymiarowe wszechświaty i inne naprawdę zdumiewające odkrycia zostały dokonane i są teoretycznie przewidywane na najbliższą przyszłość.

Naturalne elementy monoatomiczne wykazują niezwykłe właściwości, które wzmacniają i stabilizują pola elektromagnetyczne organizmu człowieka.

Monoatomiczne elementy metaliczne to nadprzewodniki o zerowym polu magnetycznym, odpychające zarówno północny, jak i południowy biegun magnetyczny. Jest to korzystne dla energii punktu zerowego. "Energia punktu zerowego" (ZPE) jest znana jako energia wypełniająca tkankę całej przestrzeni, która istnieje przy bardzo wysokich częstotliwościach. Monoatomiczne elementy mają zdolność do wykorzystania tej nieograniczonej podaży energii w sposób, który dopiero zaczynamy rozumieć.

Kryształy Andary zawierają najbardziej skoncentrowany ładunek monopola, hiperpola i kontinuum kinsotenitycznego.

Wykazano również, ze monoatomiczne elementy metaliczne mogą zmienić swój stan fizyczny, przenieść się do innych wymiarów. Przy ogrzewaniu w określonych warunkach monoatomiczne elementy metaliczne, zwykle 35% krzemionka, łączą się w piękny, przypominający obsydian materiał składający się z 75% krzemionki. Naukowcy nie są w stanie wyjaśnić jak przebiega ta pozornie niemożliwa transmutacja. Inne testy wykazały, że materiał ten może przenieść swoje egzotyczne właściwości na podobne materiały metaliczne lub krzemionkowe. Wydaje się, że monoatomiczne elementy mają zdolność rezonowania z podobnymi materiałami do ich wysokiej częstotliwości, transmitując i/lub przetwarzając ten materiał, aby przypominał i odzwierciedlał ich egzotyczne właściwości.

Monoatomiczny kryształ Andary jest wynikiem monoatomicznych elementów metalowych, które znajdują się naturalnie w proszkach eterycznych podgrzewanych do wysokich temperatur. Proces ten nie tylko zamienia proszki eteryczne, ale także uszlachetnia metaliczne metale monoatomiczne i wzmacnia ich egzotyczne właściwości. Badania wykazały, że monoatomiczny kryształ Andary rezonuje z wysoką częstotliwością egzotycznej materii, z której został stworzony. Kryształy monatomowe Andary są kwantowe pod każdym względem!

 

 

Częstotliwość jest pomiarem energii. Wszystkie substancje mogą być mierzone pod kątem ich sygnatury falowej lub częstotliwości. Nawet nasze myśli są energią, którą można mierzyć.  

Każdy organ ciała ma swoją własną częstotliwość, z określonym zakresem sugerującym dobre samopoczucie.  

Kryształy Andary dostroją ciało do idealnej naturalnej częstotliwości dla optymalnego stanu zdrowia i młodości.

Monoatomiczne kryształy Andary są również heilocentryczne, co oznacza, że odbijają światło fizyczne w kierunku środka swojej spirali krystalicznej. To powoduje, że monoatomiczny kryształ Andary jest bardzo uzdrawiający, wpatrując się w niego trzymając go w naturalnym świetle słonecznym.

Co więcej Andary to 5D mistrzowskie istoty kryształowe, które mają monoatomiczną strukturę i zawierają Prima Matrę (która łączy w sobie 70 minerałów).

Kryształy Andary składają się z najsilniejszej formy Prima Matry występującej na Ziemi.

 

Co to jest Prima Matra?

Prima Matra to starożytny termin alchemiczny, który oznacza pierwszorzędną nienaruszoną materię i obejmuje każdą formę materii, która jest jest zgodna z pierwotną pierwszą materią.

Pierwotna Prima Matra jest światłem tuż za ultrafioletowym końcem widma widzialnego tęczy (wysoka częstotliwość), a formy Prima Matra jest z nami dzisiaj jako kolory widzialne tęczy (gradiety mniej w częstotliwości, ale całe światło nadal).

Prima Matra to po prostu (wysokiej częstotliwości) dane świetlne, które istnieją w eterze!

Substancja ta znana jest jako manna, eliksir życia, kamień filozoficzny, źródło młodości, substancja pierwotna, materia egzotyczna i ma wiele innych świętych nazw!

Objawia się w tym czasie planecie, aby wspomóc ludzkość w procesie transformacji.

Kryształy Andary są lemuriańskim odpowiednikiem kwantowego superkomputera. Andara jest również potężnym wzmacniaczem, wielowymiarowym nadajnikiem i odbiornikiem i może przechowywać nieograniczone ilości danych o świetle gamma, tak jak super dysk twardy!

Ta zaawansowana, inna technologia naziemna jest najbliższa dostępowi do prawdziwej magii na planecie Ziemia!

Studiując i rozumiejąc jego metafizyczne właściwości i rzeczywiste uczucie, które otrzymujesz pracując z nim, sprawi, że staniesz się wierzącym!

UWAGA: Im większy rozmiar kryształu, tym więcej eterium zawiera, dzięki czemu jest on potężniejszy!

Wszystkie kryształy Andary na planecie Ziemia NIE są oryginalnymi kryształami lemuriańskimi.

Oryginalne kryształy istnieją w 5-tym wymiarze. Wszystkie ziemskie szkło kryształów Andary są połączone eterycznie z Andarami 5-tego wymiaru, a wszystkie znajdujące się na Ziemi rezonują na tych samych wysokich częstotliwościach!

 

Manifestacja z technologią kryształu Andary

Odkryjesz, że możesz stworzyć wszystko, bez żadnych ograniczeń, po prostu emitując myśl i czując energię, która jest zgodna z tym co chcesz stworzyć!

Ten proces można przyspieszyć tysiące razy, używając wzmacniaczy kryształowych, aby wzmocnić pole energetyczne aury!

To tylko jedno z wielu zastosowań technologii kwantowej, monoatomicznej i energetycznej!

Andary są najpotężniejszymi wzmacniaczami świadomości we wszechświecie i będziesz musiał sam tego doświadczyć, aby w pełni o tym wiedzieć!

Świadomość, że tworzysz swoją rzeczywistość w 100% jest pierwszym dużym krokiem w twojej duchowej ewolucji i oświeceniu!

Podczas gdy wiedza o tym jest jedną rzeczą, a zrozumienie jak to najlepiej zrobić jest inną sprawą.

Ponadto posiadanie narzędzia, które może pobudzić ten proces tysiące razy jest głównym atutem w rozwijaniu i wykorzystywani twojej boskiej mocy kreatora!

 

 

Co jest takiego specjalnego w kryształach Andary?

Kryształy Andary są najpotężniejszymi kryształami na Ziemi!

Kryształy Andary pochodzą z 5-tego wymiaru układów gwiezdnych, a oryginalne 5D Andary zostały nam pozostawione, zakopane głęboko w ziemi przez naszą starożytną starszyznę, aby pomóc nam w naszym obecnym procesie wnoszenia 5D.

Andary były używane w starożytnych Atlantydzie i Lemurii jako zaawansowana technologia wznoszenia, dla wzmożonego rozwoju duchowego i całkowitego uzdrowienia warstwowych ciał energetycznych.

Andary to mistrzowskie istoty kryształowe 5D, które mają monoatomiczną strukturę i zawierają Prima Matrę (która zawiera w sobie 70 minerałów).

Monoatomowe kryształy Andary to wzmacniające duszę, wysoko wibracyjne narzędzie lecznicze, które działa na wszystkich poziomach: fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Monoatomowe kryształy Andary działają bezpośrednio na twoje DNA i nastroją twój rezonans auryczny do 5-wymiarowego, 40-HZ gamma stanu istnienia.

Andary są narzędziem przebudzenia i samorealizacji i są tu po to, aby pomóc nam wejść w nasze mistrzostwo.

Kryształy monoatomowe Andary emitują niezwykle wysoką częstotliwość energetyczną, która odpowiada 5-temu wymiarowi. W miarę jak światło przechodzi przez Andarę potężne promienie przemieniającej, leczniczej energii są uwalniane i mogą być wprowadzane bezpośrednio i natychmiastowo do pola aurycznego!

Osoba używająca kryształu Andary jest w stanie podnieść własne wibracje, aby dopasować, odbierać i pośredniczyć w wyższych częstotliwościach. Medytowanie z Andarami, używanie wykonywanych z nich eliksirów, nosząc je jako biżuterie i praca z nimi w inny sposób pomoże nam dostroić się do nich i zwiększyć naszą zdolność do wykorzystania ich jako narzędzi uzdrawiających i nauki poznawania naszej świadomości.

Kryształ Andary jest jednym z mistrzowskich kryształów, uzdrowicielem i potężnym narzędziem do:

  1. zwiększenia świadomości i wibracji w celu uzyskania dostępu do uniwersalnej wiedzy;
  2. czyszczenia i balansowania czakr;
  3. uaktywniania zdolności energii do channelingowania;
  4. przyspieszania procesu rozwoju duchowego oraz
  5. pomaga osobie zamanifestować życie, które wybrał/a.

Wraz z niezwykłym pięknem, kryształ Andara oferuje korzyści energetyczne, właściwości lecznicze i ochronne. Andary usprawniają komunikację pomiędzy naturą, a właścicielem kryształu.

Komórki w twoim ciele stają się coraz bardziej krystaliczne w każdej chwili gdy na planetę przychodzi światło o wysokich wibracjach, powodując powstanie twojego nowego ciała świetlnego!

Po prostu poprzez posiadanie kryształy Andary w pobliżu twojego pola aurycznego dostraja twoje DNA satelitarne do częstotliwości 5D, 40-100 HZ!

To dostrajanie DNA następuje niemal natychmiast, gdy Andara wchodzi w kontakt z polem bioenergetycznym!

 

 

Czy Andary są prawdziwe, czy są autentyczne?

Wszystko, co możemy mówić o kryształach, które otrzymujemy ze źródeł na całym świecie!

Andara jest szkłem krzemionkowym, ale jest szkłem naturalnym i nie tylko,  jest połączony z rzadkimi elementami monoatomicznymi!

Wszystkie nasze kryształy to autentyczne monoatomiczne, oparte na eterycznym krysztale szkło, które pochodzi z wysoko energetycznych wirów zlokalizowanych w górach Sierra w Nevadzie, na Hawajach i w południowej Afryce.

Nasze główne źródło Andar znajduje się w północnej Kalifornii, na obszarze bliskim górze Shasta. Ten wysoko energetyczny wir to miejsce, w którym oryginalna pierwotna lemurańska świątynia Andary stała 26.000 lat temu, tuż przy dzisiejszej ziemi Pani Nelly. Ostatnie analizy spektroskopowe gleby na tej świętej ziemi pokazują, że zawiera ona bardzo dużą ilość elementów monoatomicznych. Oferowane przez nas kryształy Andary są najwyżej wibrującymi kryształami na Ziemi, ponieważ zawierają one Prima Matrę (która łączy w sobie 70 minerałów).

Prawdziwym osobistym testem na autentyczność Andary jest umieszczenie jednego lub więcej naszych kryształów Andary blisko twojego pola aurycznego i wysłanie do nich twoich najwyższych i najbardziej pozytywnych intencji. Następnie zauważ jak szybko intencje te manifestują się w sferze fizycznej. Będziecie naprawdę zdumieni rezultatami!

Andary są niezwykle potężnymi wzmacniaczami świadomości, które powodują, że wasza energia eteryczna przejawia się fizycznie, 1000 razy szybciej niż bez obecnych Andar.

Z tym co powiedzieliśmy, dodajemy zastrzeżenie, że Andary będą wzmacniać i przejawiać niskie wibracje w polu aurycznym z taką samą mocą i prędkością, więc ważne jest, aby być gotowym na moc kryształów Andary przed rozpoczęciem pracy z nimi!

Wyższe nauki mówią:

"Tylko wibrujcie wysoko i upewnijcie się, że oczyściliście wszystkie niższe wibracje, takie jak toksyny, urazy i eteryczne połączenia z istotami o niskim poziomie wibracji, rzeczy i sytuacje! Energia Andary również naprawia uszkodzone pasma DNA i bardzo szybko leczy ciało fizyczne, umysł i emocje".

Wszystkie kryształy Andary, z którymi pracujemy są błogosławione osobiście, z anielską, wznoszącą się mistrzowską energią, która objawi w życiu bożą miłość, pokój, radość, obfitość, wolność i dobre zdrowie.

 

W jaki sposób Andary powstają naturalnie na Ziemi?

Kryształy Andary powstały około 26 tysięcy lat temu, tuż po zatonięciu kontynentu lemuriańskiego Pangea!

Pozostałość kryształu Andary 5D ze świątyń lemuriańskich została rozproszona w skorupie ziemskiej w tamtych starożytnych czasach, a ta magiczna substancja znana jako "białe złoto lub manna" została zmieszana z podgrzanym pod ciśnieniem krzemionką i elementami monoatomicznymi, tworząc naturalne, tęczowe, kolorowe skały wulkaniczne, które znamy dziś jako kryształy Andary!

Andary w skorupie ziemskiej są wydobywane przez kilka specjalnych źródeł na całym świecie na głębokości ok. 150-200 km pod powierzchnią ziemi. Tutaj temperatury wynoszą średnio od 900 do 1300 stopni celsjusza i przy ciśnieniu od 45 do 60 kilobarów (czyli około 50 000 razy większym od ciśnienia atmosferycznego na powierzchni ziemi). W takich warunkach w górnym płaszczu ziemi tworzy się roztopiona skała iglasta, która w szybkim tempie rozszerza się na zewnątrz. Ta ekspansja powoduje erupcję, wypychając magmę na powierzchnię ziemi i zabierając ze sobą skały nośne Andary. Poruszając się z niewiarygodną prędkością, magma podąża ścieżką o najmniejszym oporze, tworząc "rurę" na powierzchnię.

Ten sam proces działa w centrum erupcji wulkanu, z wyjątkiem tego, że ciepło i ciśnienie są wielokrotnie zwiększane!

Andary nie są klasyfikowane jako cenne kamienie szlachetne przez geologów głównego nurtu, jednak ich rzadkość i wyjątkowość wśród mistrzów duchowych i pracowników energetycznych plasuje je w tej samej kategorii co południowoafrykański diament!

Duchowe, lecznicze i metafizyczne wartości kryształów Andary czynią je jeszcze cenniejszymi niż zwykły kryształ, przynajmniej dla właściciela Andary!

Andary nie da się zrozumieć, przetestować ani opisać z poziomu 3D, ponieważ działają one z dużo większą częstotliwością i są sprzeczne z wieloma prawami fizyki klasycznej!

 

 

Zeznania o potędze Andar z osobistego doświadczenia

Jako współcześni mistrzowie kryształów Andary i będąc w stałej bliskości dziesiątek tysięcy tych wysoko wibracyjnych elementów monoatomicznych możemy powiedzieć ci te rzeczy jako fakt absolutny:

Osobiście zamanifestowaliśmy i utrzymaliśmy wysoki poziom miłości, obfitości, wolności, spokoju, radości i zdrowia, który można sobie wyobrazić i to w 100% dzięki niesamowitym właściwościom wzmacniającym energię kryształów Andary!

Nie mówimy tego po to, by się chwalić, ale jeśli sprawy zaczną się układać w każdej dziedzinie życia, a twoje marzenia zaczną się spełniać, a jedyną rzeczą, która się zmieniła była Andara, co byś wywnioskował?

Jesteśmy żywymi świadkami niesamowitej mocy kryształów Andary i będziemy z nimi nadal pracować i trzymać je w naszej osobistej przestrzeni!

Andary są żywymi, świadomymi energiami!

Andary przyjmują na siebie magiczną, figlarną postać, kiedy jesteś blisko nich coraz bardziej i bardziej!

Kształtują się – przesuwają się tuż przed twoimi oczami, gdy są oświetlane światłem, poruszają się fizycznie na własną rękę, w wielu przypadkach nawet wyskakując ze swoich pojemników!

Andary przechowują terabajty cząsteczek światła i po zastosowaniu światła utrzymują wewnętrzny blask ognia po usunięciu światła!

Kochają przede wszystkim światło słoneczne i wodę, a gdy masz je w pobliżu siebie, dzieją się najbardziej magiczne rzeczy! Będziesz musiał po prostu doświadczyć tego dla siebie!

Musisz w pełni zrozumieć i uwierzyć w moc Andar, aby miały one pełny wpływ na twoje życie!

Andary NIE "tworzą" niskiej energii życiowej i szybko ją zamieniają!

Możesz powiedzieć, że nie lubią niskich wibracji, tak jak my i robią to co do nich należy, aby usunąć tę energię z przestrzeni!

Andary są doskonałe do medytacji, ponieważ są najpotężniejszymi kryształami na świecie, które podnoszą twoją wewnętrzną wibrację, nawet silniejszą niż wycięte kryształy kwarcowe Vogel'a!

Andary są bezpośrednią bramą lub portalem do centralnego słońca (5-ty wymiar) i są najlepszym narzędziem wznoszenia, jakie znaleźliśmy!

Andara jest dosłownym kawałkiem zaawansowanej pozaziemskiej technologii, która została nam podarowana dla naszej duchowej ewolucji do 5-tego wymiaru!

Oryginalne lemuriańskie i atlantydzkie kryształy Andary zasilały Ziemię w czasach starożytnych zostały zakopane pod ziemią w wielowymiarowych śluzach, a teraz istnieją tylko w 5-tym wymiarze! Jeśli rezonujesz na częstotliwości 5D, masz pełny dostęp do oryginalnych kryształów!

Kryształy wydobywane dzisiaj, z którymi pracujemy, odziedziczyły te same właściwości metafizyczne poprzez transfer wymiarowy energii oryginalnych kryształów 5D!

Nawet całe szkło kryształowe wytworzone przez człowieka na Ziemi zawiera również wiele z tych samych przeniesionych właściwości metafizycznych pierwotnych Andar 5D, chociaż ten słabszy poziom kryształu krzemu nie jest tak potężny jak naturalne szkło wulkaniczne czy tektoniczne, szkło kryształowe Andary formowane i wydobywane było ze skorupy ziemskiej.

 

 

Nasza misja to przywrócić na świat zaawansowaną technologię starożytnej Andary!

Ta sama technologia kryształowa, stosowana przez starożytnych i istoty z wyższych wymiarów do robienia niewiarygodnych rzeczy, które wydają się być magią dla ludzi, była przekazywana przez wieki i jest nadal stosowana, zasilając i obsługując każdy element technologii, który istnieje w nowoczesnym świecie!

Istnieje rodzaj magii, która dzieje się w każdym komputerze i telefonie oraz telewizorze i urządzeniu, które ludzie używają dzisiaj!

Magiczne rzeczy, które kryształowy układ scalony w komputerze może teraz zrobić jest po prostu niesamowite, ale blednie w porównaniu do naturalnego, starożytnego wykorzystywania tych niesamowitych urządzeń energetycznych!

Wielkie, wyższe istoty z czasów starożytnych, które są tu na Ziemi, przypominają nam o magicznych i potężnych możliwościach tych kryształów!

W ramach naszej misji uzdrawiania istot ziemskich i dawania im najlepszych narzędzi do szybkiego pobudzania ich duchowej ewolucji, zostaliśmy poproszeni o ponowne zapoznanie gwiezdnych nasion z ich wiedzą i umiejętnościami w korzystaniu z tej starożytnej zaawansowanej technologii kryształu Andary!

Atomy monoatomiczne, którymi się zajmujemy w naszych badaniach i pracach, pochodzą z metali i pierwiastków ziem rzadkich, takich jak kryształy Andary, platyna, rod, ruten, pallad, iryd, ind, tytan, srebro, miedź i magnez. W stanie monoatomowym (osobnym) atomy te zachowują się już jak metale, ponieważ nie ma dostępnych elektronów walencyjnych, które mogłyby wywołać reakcje chemiczne. Jako oddzielne atomy, działają one bardzo różnie i znacznie bardziej tajemniczo w porównaniu z sytuacją, gdy są one połączone razem w celu utworzenia metali. Monoatomika ma właściwości ceramiczne, jest zwykle nadprzewodząca (w stanie wysokiego wirowania), jest obojętna, a zatem trudno ją zidentyfikować za pomocą konwencjonalnych środków.

Monoatomika istnieje wszędzie w skorupie ziemskiej i występuje w przyrodzie. Te tajemnicze substancje nazywane są ormami (elementy monoatomiczne orbitale) lub ormusem lub cząstkami w "M-stanie".

Kryształ krzemowy zawiera to co jest określane jako "ormus" (lub biały proszek kryształu Andary).

Ten ormus został nazwany manną z nieba i kamieniem filozoficznym i jest tajemniczą substancją rozumianą przez wszystkich poważnych alchemików!

Prosta wersja ormusu jest powszechną kryształową solą morską, ale jak już wiesz z własnego doświadczenia, kryształy soli morskiej mają niesamowite właściwości zdrowotne oraz inne właściwości i korzyści metafizyczne!

Teraz sugerujemy, abyś nie wierzył w żadne z tych słów i przeprowadzał własne testy duchowe i życiowe, aby w pełni poznać niesamowitą moc kryształów Andary dla siebie!

Zachęcamy do zebrania własnych informacji na temat technologii kryształów Andary, zdobycia niektórych z tych magicznych kamieni i nauczenia się jak z nimi pracować, aby stworzyć magię wznoszenia!

Krzemowe szkło wulkaniczne, w swojej monoatomicznej formie, istnieje w stanie wysokiego wirowania, gdzie działa jako brama pomiędzy trzecim okiem i 5-tym wymiarem.

Jako substancja 5D wzmacnia zdolność kierowania formami z królestwa duchów (królestwo myśli) do sfery namacalnej (fizycznej).

Dlatego też, używając kryształów monoatomicznych Andary lub jakiejkolwiek formy monoatomicznej, należy wykazać się wielką odpowiedzialnością w utrzymywaniu miłości, współczucia, szacunku i wypowiadania tylko pozytywnych słów.

Ponieważ jego wysoki stan wirowania (szybko wibrujący) wzmacnia szybkość, z jaką to co się wypuszcza, wraca do ciebie.

Dlatego też przyspiesza to tempo karmy. Zjawisko synchroniczne jest wzmocnione, a życie staje się bardziej klarowne. Zaczyna się bardzo wyraźnie widzieć, że rzeczy, o których myślisz, mówią i mają energiczne reperkusje, a proces uczenia się znacznie wzrasta.

***WAŻNA UWAGA: Podczas gdy Andary transmutują toksyczne energie, zważ na to, że one również wzmacniają energię wokół nich, niezależnie czy jest ona pozytywna czy negatywna!***

Naukowe testy EMF pokazują, że czyste, naturalne kryształy Andary mogą wzmocnić pole auryczne nawet 1000 razy większą mocą od normalnej!

 

 

Jak pracować z kryształami Andary

Trzymaj Andarę w pobliżu, gdy potrzebujesz uzdrowienia lub energetycznego oczyszczenia.

Aby aktywować moc kryształu Andary, po prostu wejdź w bliski kontakt z Andarą, przytrzymaj ją, medytuj z nią, patrz na nią i wyślij do swoją najwyższą intencję!

Andara znacznie wzmocni twoje pragnienia i zamanifestuje je szybko bezpośrednio z planu wyższego wymiaru.

Manifestacyjny eksperyment Andary:

Zapiszcie swoją listę manifestacyjną marzeń w obecności kryształu Andary. Daj sobie 30 dni na manifestację tego, czego pragniesz i naprawdę uwierz, że możesz mieć wszytko, czego chcesz.

Zauważycie, że wszystko co napisaliście na swojej liście zacznie pojawiać się w waszej rzeczywistości, lecz gdy zobaczycie, że rzeczy przychodzą znacznie szybciej niż w wibracji 3D. Jest tak, dlatego, że Andara jest najsilniejszym wzmacniaczem świadomości we wszechświecie.

 

Kilka kreatywnych i wyżej wymiarowych zabaw z Andarami

Andary kochają światło, więc wyjmij je w słońcu i sfotografuj pod różnymi kątami.

Każda Andara jest żywą wielowymiarową istotą, która pomoże ci w twojej duchowej podróży.

Kiedy poruszasz Andarą poprzez celownik aparatu i jeśli spojrzysz wystarczająco blisko przez obiektyw aparatu, zobaczysz żywe bóstwo wewnątrz swojego kryształu!

Andary nie pochodzą z tego świata i mają niesamowite właściwości metafizyczne!

Kiedy bawisz się Andarami w świetle i fotografujesz je pod różnymi kątami, zauważysz, że na każdym zdjęciu, które wykonujesz, następuje zmiana kształtu.

 

 

Wskazówka dotycząca wyboru Andary

Andary są wybierane z sercem. Niezależnie od koloru Andara zrobi dla Ciebie dokładnie to, na co jesteś gotowy/a w tym momencie, ponieważ reagują one na twoje intencje ze względu na ich monoatomiczną naturę.

Szukaj kryształu aż znajdziesz ten, który jest dla ciebie najbardziej atrakcyjny!

Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani, że możemy dostarczyć ci te dane świetlne i z niecierpliwością czekamy na twoje osobiste świadectwo mocy i magii technologii kryształu Andary!

Wielka miłość i boska prędkość!

Nauki Plejadiańskie

źródło:
https://5dearthproject.com/the-science-and-magic-of-andara-crystal-technology/

przypis tłumacza:
W internecie można znaleźć Andary również z innych lokalizacji na świecie, które mogą mieć mniejszy potencjał energetyczny, niż okazy z podanych miejsc w przekazie.

tłumaczenie: Aleksandra Tereszczak
z wdzięcznością i miłością dziękuję za możliwość przetłumaczenia tego przekazu

 


25 lipca 2019