O NAS

 

Jestem podróżą, do której zmierzam, a w której nie znam obecności czasu.

Połączyły nas kamienie, Dziękuję Ci, że jesteś. ∞

 

Połączona ze Źródłem kieruję potencjał Energii,

jako bezgraniczna ekspansja świadomości,
łącząc rdzeń z rdzeniem 

gdzie Kryształ

manifestuje jedność Ciała, Umysłu i Duszy
połączenie,

które niczym rozchodzące się dźwięki,

wprawia w ruch ∞ Odrodzenie 

 

Wszystkie cząstki elementarne naszych ciał na poziomie (sub)atomowym są wprawione w ruch. Rozwój jaki obserwujemy zawdzięcza się ekspansji świadomości. To co obecnie się dzieje, dotyczy każdej ŻYWEJ ISTOTY W CAŁYM WSZECHŚWIECIE. Przechodzimy proces przemiany i wejście w wyższe wymiary. To proces nieodwracalny. Obecnie przywraca się możliwość powrotu ustawienia Kodu Życia, czyli przejście BIOENERGII przez Pierwotną Matrycę Życia. Po raz pierwszy we Wszechświecie przejście do 5D odbywa się przy zachowaniu obecnych ciał. 
 

Energia jest wszechotaczającym budulcem, którego składniki tworzące kamienie czynią je nośnikiem informacyjnym o doskonałych proporcjach, harmonijnej strukturze, a które w symbiotycznym wdechu i wydechu, przekazują nieskończoną ilość komunikatów w przestrzeń! Kamienie jakie widzisz na tej stronie są integralną, aktywną częścią procesu Wzniesienia. To żywa, inteligentna, wprawiona w drgania energia rezonująca na każdej częstotliwości, dla każdego z Was. 

 

Przygotowujemy się do Wielkiego Przesunięcia/Przejścia, które właśnie się dzieje! Pozostań dostrojona/y. Energia staje się zauważalna, a granice zacierają się. Znikają wszystkie kłamstwa i pół-prawdy o nas samych, i Wszechświecie. Kolektywnie rozkwitając budzimy się do Wiosny, jednak zanim to nastąpi… najbliższe kilka miesięcy to dopełnienie i okres intensywnych przemian. Każdy z nas bierze udział w tym globalnym przyśpieszeniu dlatego otwórzmy Serca jeszcze bardziej! Z łatwością osiągniesz balans witalnej energii kontaktując się z Naturą, skupiając świadomość we własnym ciele, oddychając na świeżym powietrzu, jedząc wysoko wibracyjne pokarmy, dbając o połączenie, pijąc wodę – to płynny kryształ, i użytkując kamienie, pamiętaj, że przyśpieszasz proces przemiany zarówno indywidualny, rodzinny i zbiorowy, a tym samym otoczenia i całej planety! Jesteśmy impulsem, który przemienia ciemność w światło!
 
Wielu z nas na Ziemi, jak i poza nią aktywnie działa aby przejście objęło jak najwięcej Istot dlatego badź wyrozumiały/a, zachowaj spokój, wysyłaj miłość dla Najbliższych. Ufajmy sobie i dbajmy o siebie, proszę. Przesunięcie do następnej gęstości wywołuje proces oczyszczania genetycznych wzorców matrycy komórkowej każdej istoty, w tym planety, wpływając na ciało fizyczne i ciała duchowo – energetyczne. Zapytaj swój Kryształ, Serce, Duszę, w jaki sposób możesz sobie bezpośrednio pomóc, aby odzyskać utracone części Twojej duszy ulokowane w traumatycznych, przeszłych liniach czasowych. Przeszłość jest jest uzdrawiana na równi z teraźniejszością i przyszłością. Bądź świadomy/a. Świetlista Istota połączona ze świetlistą energią kamienia, to świadomość połączenia, która sama w sobie transformuje. Wszechobecna energia reprezentuje Potencjał. 
 
Każdy klejnot to wywodzące się ze Światła Istnienie, jako energia źródłowa, w połączeniu z Istotą dostraja się, następuje interakcja, która wzmacnia i tworzy więź energetyczną, połączenie. Energia kruszców reaguje na potencjał, nie można nią manipulować, jednak można nadać jej kierunek, podlega stale dostrajaniu się do częstotliwości otoczenia, w tym świadomości Istoty, która się nią opiekuje, z którą współtworzy. Istota reprezentując swoją esencje wyraża intencje, impuls, który czym silniejszy tym w efekcie aktywniejsze działanie kruszcu; w teraźniejszości ustanawia, emanuje, przewodzi poprzez kamień kod świetlny, który jest nie do złamania – bezpieczny, odczuwalny, zjawiskowy.  
 
W procesie manifestacji indywidualnego jak i zbiorowego spełnienia kreuje zarówno na poziomie fizycznym jak i metafizycznym. Podczas kontaktu z kamieniami, ich energia rozchodzi się cząsteczkowo, następuje przenikanie, rozświetlenie Biopola i złożony proces krystalizacji ciała świetlistego instrumentu fizycznego, a każdy bodziec wzmacniający to zjawisko wzbogaca świadomość o obecność życia rozciągającego się poza bariery przestrzeni, czasu, w skali mikro i makro, wielowymiarowo. Ludzkie ciało odbiera elektromagnetyczne wsparcie, odbiera impulsy zależnie od wypracowanej umiejętności przyjmowania nowych kodów świetlnych transformujących cały układ centr/czakr energetycznych, DNA, przywracając możliwość ustawienia Pierwotnego Kodu Życia. 
 
Cały Wszechświat rozwija się razem z nami. Nasze DNA działa na poziomie kwantowym, co oznacza połączenie z tym co było, jest i będzie, z kolei na wyższym poziomie świadomości, wieczna świadomość połączona jest ze wszystkim i z każdym – nie istnieje pojęcie czasu, przemijania i miejsca. Planeta Ziemia istnieje w tej matrycy uniwersalnego czasu w trzech głównych uformowanych tożsamościach. Ziemia z trzeciego wymiaru to Ziemia lub Terra, Ziemia 5D to Tara, a Ziemia 7D to Gaja. Równoległe Ziemie – 5D i 7D – istnieją w przyszłości na wyższej skali częstotliwości, która kontroluje rodzaj materii, jaki tam powstaje. W wyższych wymiarach i wyższych gęstościach rodzaj materii ewoluuje do form o mniejszej gęstości, jednak to wciąż są formy, np. minerały, które są wysoce doceniane poprzez Istoty zamieszkałe wyższe wymiary. To naturalna technologia, która czeka na odkrycie i umiejętne korzystanie z jej dobrodziejstw.
 
Kamienie jako wywodzące się ze światła, w promienistej energii i skoncentrowanej formie przenikają stworzenie. Zjawisko rezonansu jakie przebiega podczas interakcji z kamieniem polega na wymianie informacji. Jako energia światła w materii, kryształy zawierają skoncentrowany potencjał, który współtworzy różne procesy, na wielu poziomach, jednocześnie. Ze względu na szacunek do Istoty jaką jest Ziemia, Gaja, Terra wyrażamy dbałość i zalecamy by nie wydłubywać kolejnych porcji kwarcu, jeżeli energia zawarta w materii jest wśród nas, a miałaby zdobić salony. Opieka nad kamieniem wiąże się z odpowiedzialnością. Materia pod postacią kamieni stale ewoluuje. Coraz częściej odnajduje się rodzaje kamieni, o których wcześniej nie słyszano, gdzie odkrycie takiego kamienia naprawdę wiążę się z prawdziwym odkryciem. Struktura tych kamieni jest inna, są pewnego rodzaju przeobrażeniem dawnej formy, która traci swoją gęstość równolegle do wszystkich Istnień. Wiele kamieni, które uformowały się na ziemi zostały zainstalowane z wyższych wymiarów w złożonym procesie asymilacji i formacji naszej planety wraz z innymi, licznymi gatunkami, który zawdzięczamy innym cywilizacjom. Pamięć ich pochodzenia sięga czasów Pramaterii. 
 
 

Nie jesteśmy posiadaczami, a Opiekunami darów Matki Ziemii i Wszechświata. 

W symbiozie, w tym wyjątkowym tańcu przemiany jako Współtwórcy,

suwerennie, w ciągłym ruchu, płynnie, wielowymiarowo,

wymieniamy się doświadczeniem.

  


  

heart Ta strona jest wolna od reklam, rejestracji, zapytania o plikie cookie, etc., natomiast w pełni legalnie tworzy bezpieczną i spokojną przestrzeń dla każdego, kogo celem jest poszerzanie wiedzy. Stosujemy politykę prywatności dlatego wszelkie dane są bezpieczne. Wszelkie informacje udostępnione są (bezpłatnie) do rozpowszechniania. Zapraszamy każdego kto jest zainteresowany, do odczytywania wiedzy z uważnością i wrażliwością serca, aby działał razem z nami i wzmacniał pole działania, a które wzmocnione poszerza zasięg i dotyka każdego, czyje serce jest otwarte na podróż do swojego wnętrza, od którego rozpoczyna się najpiękniejsza przygoda.

Jeżeli czujesz potrzebę wsparcia naszych działań, wpłać fundusze na podane poniżej konto. Fundusze zostaną przeznaczone na kruszce, które zostaną odpowiednio zagospodarowane i rozprowadzone dla Istot, których dusze kochają potencjał ukryty w kamieniach, bądź w celu zakupu i zakopania kamieni w Ziemii dla tworzenia lokalnych siatek energetycznych. Dołącz do nas i wyślij zdjęcia kamieni, których energie pragniesz wzmocnić w celu przemiany, a opublikujemy je na stronie. Możesz to uczynić także poprzez myśl, ukierunkowanie energii, a każda intencja wzmocniona o kolejną tworzy… Wszechświat, w którym czujemy, że jesteśmy obecni, 

Z miłością i poprzez miłość 💎🌏​

 

W tym miejscu pragnę wyrazić ogromne wyrazy szacunku i wdzięczności, którą kieruję do każdej Istoty Światła, która uzupełnia

swoim doświadczeniem treść tej strony. Tym samym te treści, które zostały skopiowane z innych stron są powielone za zgodą

autorów publikacji. Ta strona nie powstałaby, gdyby nie Wy. Razem, możemy uczynić o wiele więcej!

 

Jeżeli pragniesz się z nami skontaktować, masz pytania lub pomysł jak wzbogacić naszą inicjatywę poniżej znajdziesz formularz kontaktowy,

Znajdziesz nas również: 
https://www.facebook.com/krzemyki 

 

Daria Wasilewska
bank ING PLN
88 1050 1230 1000 0091 3941 3968

bank ING EURO 
PL46 1050 1230 1000 0090 7851 8512
SWIFT/BIC INGBPLPW

w tytule: darowizna